Прийом оригіналів робіт

Національний конкурс дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of  2017 оголошує прийом оригіналів робіт фіналістів для підготовки виставки, яка відкриється 24 жовтня в АртПРИЧАЛІ.

Виставка робіт фіналістів конкурсу відбудеться впродовж 4 днів з 24 по 26 жовтня, де будуть представлені проекти кращих з кращих українських дизайнерів, які наважились взяти участь у  6-му конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.

Прийом оригіналів робіт фіналістів 

Прийом ДРУКОВАНИХ робіт фіналістів конкурсу категорій A-Graphic Design, D-Industrial Design, E-Environmental Design здійснюватиметься в період з 9 по 20 жовтня з 10:00 до 18:00 в офісі Всеукраїнської Рекламної Коаліції (Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон № 5, поверх 2). 

Прийом та монтаж ОРИГІНАЛІВ робіт фіналістів конкурсу категорій D-Industrial Design, E-Environmental Design здійснюватиметься ОДИН день 23 жовтня з 10:00 до 18:00 в приміщенні АртПРИЧАЛУ (Набережно-Хрещатицька, причал №2).

Прохання попередньо повідомити про приїзд за телефоном (050) 341 88 04 (Юлія Смійчик) чи написати за адресою contest@vrk.org.ua.

Участь у виставці є опційною і здійснюється за бажанням учасника-фіналіста.

Технічні вимоги до прийому робіт

A-Graphic Design, D-Industrial Design, E-Environmental Design

Фіналісти надають свої роботи для виставки в оригінальному вигляді. Якщо учасник не може надати оригінал, він може роздрукувати свою роботу: макет форматом А3, розмітити його на поліпропілені форматом А2 чорного кольору або цупкому папері, щільність паперу 300 гр/м2 (як варіант чорний картон).

B-Digital Design, C-TV/Promo & Film Motion Graphics

Роботи фіналістів даних номінацій будуть показані на спеціально відведеному екрані. Учасникам не потрібно надавати додаткові матеріали, оргкомітет використає конкурсні відео/картинки, що були завантажені учасником при подачі роботи.

Зверніть увагу, що кожна робота має бути передана разом з стікером на якому зазначається наступне:

 • Назва учасника;
 • Номінація та під номінація;
 • Назва роботи.

Особливості монтажу та демонтажу

Монтаж експозиції відбудеться 23 жовтня з 10:00 до 18:00. Учасникам категорії  D-Industrial Design обов’язково необхідно бути присутніми при формуванні експозиції.

26 жовтня з 17:00 до 20:00 відбудеться демонтаж виставки, де учасники зможуть забрати назад представлені роботи.

Важливо! Оргкомітет не несе відповідальності за цілісність та збереження представлених на виставці робіт. Всі учасники мають змогу самостійно контролювати наявність, презентабельність та цілісність своїх робіт під час проведення виставки.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь за телефоном (050) 341 88 04 – Юлія Смійчик, оргкомітет конкурсу  Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.

Усі новини:
 • Як пройшов Ukrainian Creative Week
  З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.
 • Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 оголошує переможців
  Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.
 • Ukrainian Creative Week розпочато!
  Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!