Правила оформлення робіт та технічні вимоги

Конкурсні роботи мають бути оформлені онлайн на сайті фестивалю design-awards.com.ua

Конкурсною заявкою називається заповнена на сайті форма із завантаженою згідно з технічними вимогами конкурсною роботою. 

До розгляду не допускаються роботи, не зареєстровані на сайті Конкурсу.

Текстова форма конкурсної роботи повинна оформлятися англійською мовою.

Файли конкурсних робіт (відеоролик та зображення) також оформлюються англійською мовою, в іншому випадку - матеріали обов'язково повинні містити переклад текстів на англійську мову у вигляді:

- англійський переклад у вигляді виноски безпосередньо в зображенні,

- англійські титри у відеоролику або відеокейсі,

- англійський переклад в полі короткого опису проекту. 

Роботи приймаються у наступних форматах*:

 • Зображення:
  формат — JPG, профіль кольору — RGB, роздільна здатність - 150dpi, роздільна здатність більшої сторони — не менше 1772 pixels. Максимальний розмір - 10MB.Зображення прикріплюється до конкурсних заявок безпосередньо на сайті конкурсу.

  До заявки можна прикріпити лише 1 зображення. Якщо проект налічує більшу кількість зображень, необхідно їх об'єднати в одному колажі KEY VISUAL. Також повну версію матеріалів можна викласти за допомогою посилання або відеопрезентації.
   
 • Відео:
  Відеоролик надається у вигляді посилання на Youtube.
  Роздільна здатність 720р, кодек H.264, потік даних від 1 Мб/с. Максимальний розмір - 150 Мб.

  Цей формат також призначений для надання можливості викласти повну версію проекту, додаткові матеріали тощо.
 • URL-посилання:

  Цей формат призначений для надання можливості викласти повну версію проекту, додаткові матеріали тощо.
  Будь ласка, переконайтеся, що посилання, що веде на сторінку з контентом, не містить назви агентства.

 

* Більш детальну інформацію Ви знайдете у формі заповнення конкурсної заявки після проходження реєстрації на сайті конкурсу. 

Правило конфіденційності суддівства конкурсних робіт: у файлах, посиланнях та текстовому описі конкурсних робіт не можна розміщувати логотип і назву учасника. Члени журі не повинні знати якому агентству/студії/учаснику належить робота, що розглядається. Порушення цього правила може спричинити зниження балів при оцінюванні.  

Усі новини:
 • Як пройшов Ukrainian Creative Week
  З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.
 • Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 оголошує переможців
  Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.
 • Ukrainian Creative Week розпочато!
  Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!