Enter

Acceptance original works

Національний конкурс дизайну  Ukrainian design: the very best of 2015 оголошує прийом оригіналів робіт фіналістів для підготовки виставки, яка відкриється 12 жовтня в G13 project studio.

Виставка робіт фіналістів конкурсу відбудеться впродовж 5 днів з 12 по 16 жовтня, де будуть представлені проекти кращих з кращих українських дизайнерів, які наважились взяти участь у   4-му конкурсі  Ukrainian design: the very best of 2015.

Прийом оригіналів робіт фіналістів 

Прийом робіт фіналістів конкурсу здійснюватиметься в період з 8 по 11 жовтня з 10:00 до 18:00 в G13 project studio (пров. Балтійський, 23). Участь у виставці є опційною і здійснюється за бажанням учасника-фіналіста.

Прохання попередньо повідомити про приїзд за телефоном (066) 776 66 40 (Ксенія).

Технічні вимоги до прийому робіт

A-Graphic Design, D-Industrial Design, E-Environmental Design

Фіналісти надають свої роботи для виставки в оригінальному вигляді. Якщо учасник не може надати оригінал, він може роздрукувати свою роботу: макет форматом А3, розмітити його на цупкому папері форматом А2 чорного кольору, щільність паперу 300 гр/м2,   (як варіант чорний картон).

B-Digital Design, C-TV/Promo & Film Motion Graphics

Роботи фіналістів даних номінацій будуть показані на спеціально відведеному екрані. Учасникам не потрібно надавати додаткові матеріали, оргкомітет використає конкурсні відео/картинки, що були завантажені учасником при подачі роботи.

Зверніть увагу, що кожна робота має бути передана разом з стікером на якому зазначається наступне:

  • Назва учасника;
  • Номінація та під номінація;
  • Назва роботи.

Особливості монтажу та демонтажу

Монтаж експозиції відбудеться 11 жовтня з 10:00 до 13:00. Учасникам категорії  D-Industrial Design обов’язково необхідно бути присутніми при формуванні експозиції.

16 жовтня з 16:00 до 18:00 відбудеться демонтаж виставки, де учасники зможуть забрати назад представлені роботи.

Важливо! Оргкомітет не несе відповідальності за цілісність та збереження представлених на виставці робіт. Всі учасники мають змогу самостійно контролювати наявність, презентабельність та цілісність своїх робіт під час проведення виставки.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь за телефоном (093) 720 78 62 – Альона Бабко, оргкомітет конкурсу  Ukrainiandesign: the very best of 2015.

All news: