Новини

24 жовтня 2016

28 жовтня повне занурення в телевізійний і індустріальний дизайн на семінарській програмі Ukrainian Creative Week

Вісім талановитих спікерів-дизайнерів розкажуть про нові технології та особливості роботи з телевізійним і індустріальним дизайном на українському ринку в рамках семінарської програми Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 25 по 28 жовтня в G13 project studio. Вхід на всі дні заходу – вільний!

Спікери познайомлять учасників семінарської програми з особливостями копірайтингу, креативними кейсами телеканалів і актуальними телевізійними форматами. Також в рамках семінарів будуть розглянуті теми реалізації індустріальних проектів з невеликими бюджетами, як потрапити з дизайн-проектами в світове інформаційне поле і інше.

У середу, 28 жовтня в рамках семінарської програми Ukrainian Creative Week виступлять:

 • Олена Батенко, керівник відділу промо та дизайну телеканалу ICTV
 • Юлія Колесник, Copywriter, BBDO
 • Сергій Махно, засновник і керівник Sergey Makhno Architects
 • Марія Олексевич, керівник медіа-відділу бюро ODESD2
 • Олексій Репік, арт директор, керівник відділу дизайну 1 + 1
 • Маша Тетеріна, керівник дизайн-студії BBDO
 • Надія Шейкина, фахівець з комунікацій бюро ODESD2
 • Олександр Сербін, шеф-дизайнер телеканалу СТБ

З детальною програмою Ukrainian Creative Week можна ознайомитися на сайті.

Чекаємо вас в G13 project studio. Вхід вільний на всі події Ukrainian Creative Week.

Усі новини:
 • Оголошено переможців Ukrainian Creative Week
  На церемонії нагородження трьох національних конкурсів Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, KAKADU Awards 2016 і ADC*UA Awards 2016 в рамках Ukrainian Creative Week були оголошені переможці цього року.
 • 26 жовтня Ukrainian Creative Week запрошує на Церемонію нагородження Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, KAKADU Awards 2016 і ADC * UA Awards 2016
  Запрошуємо учасників конкурсних програм Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, KAKADU Awards 2016 і ADC*UA Awards 2016 і всіх бажаючих відвідати Церемонію нагородження переможців одразу трьох конкурсів. Церемонія відбудеться 26 жовтня о 19:00 в G13 project studio (пров. Балтійський, 23). Вхід вільний.
 • 27 жовтня на Ukrainian Creative Week – семінарська програма від School of Visual Communication
  Як можна пропустити таке, цілий тиждень креативності в Києві – Ukrainian Creative Week. З 25 по 28 жовтня, щодня семінари від кращих спеціалістів рекламно-комунікаційного ринку України. Це для того, щоб потім не дзвонили і не говорили, чому це мене не сповістили. Так ось детальніше, в четвер, 27 жовтня в рамках семінарської програми слухачів UCW чекає блок майстер-класів та лекцій від School of Visual Communication. І вхід вільний, абсолютно для всіх, без винятку.