Вхід

Новини

27 серпня 2018

5 днів аби довести, що в Україні є дизайн

До дедлайну Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 залишилося всього 5 днів! Якщо хочете встигнути подати свої кейси, радимо поспішити із оформленням робіт та запитом на сплату до 31 серпня.

Ukrainian Design: The Very Best Of – це виставка-конкурс, що виявляє справжні таланти, популяризує вітчизняний дизайн на міжнародній арені, нагороджує найяскравіші роботи сучасної дизайнерської творчості різних видів та сприяє розвитку дизайнерської індустрії.

Конкурс має 5 номінацій та 60 підномінацій. У кожній номінації є підномінація для безкоштовної подачі робіт студентами. Варто зауважити, що подача безкоштовна і для тих учасників, чиї роботи вийшли до фіналу або вибороли призове місце у професійних конкурсах дизайну та реклами.

У Ukrainian Design: The Very Best Of можуть брати участь як професіонали, так і початківці. Таким чином, змагання дає шанс молодим креаторам заявити про себе.

Нагадуємо, що Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 з коефіцієнтом – 1.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

Усі новини: