Новини

29 вересня 2016

617 конкурсних робіт з 17 міст України на Ukrainian Design: The Very Best Of 2016

Оргкомітет п'ятого національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of повідомляє про завершення прийому робіт і анонсує статистику. У 2016 році на конкурс українського дизайну подано 617 роботи від 243 учасників. У цьому році конкурс проходить на платформі Ukrainian Creative Week.

Традиційно і незмінно найбільша кількість дизайнерських проектів подано в номінацію Graphic Design. Міжнародне журі номінації оцінить 415 робіт. Далі йдуть дві номінації Digital Design – 94 роботи і Industrial Design – 52 роботи. У номінацію TV/Promo&Film Motion Graphics подано 36 робіт,  а в Environmental Design – 20 робіт. Підномінація «Студентський дизайн» в загальному зібрала 150 робіт.

Що стосується географії конкурсу, в цьому році в конкурсній програмі взяли участь 17 міст України. Серед них найбільша кількість проектів було піддано з Києва, Одеси, Харкова, Львова, Житомира, а також про себе заявили дизайнери з Дніпра, Луцька, Івано-Франківська, Рівного, Суми, Полтави, Хмельницького, Чернігова, Донецька, Миколаєва, Тернополя і Ужгорода.

Журі конкурсу вже почали оцінку робіт. Щоб дізнатися результати, отримати свою нагороду і бути частиною семінарської програми запрошуємо графічних і промислових дизайнерів, фахівців телевізійного та цифрового ринків, архітекторів і представників рекламних агентств, а також всіх, чия діяльність пов'язана з творчістю, дизайном і рекламою взяти участь у тижні креативності. Програма Ukrainian Creative Week, яка відбудеться 25-28 жовтня, буде дуже насиченою. Вона включає в себе – семінари і майстер-класи від кращих фахівців рекламно-комунікаційної індустрії України, експозицію кращих конкурсних робіт та Церемонію нагородження переможців.

Слідкуйте за оновленнями, найближчим часом оргкомітет анонсує семінарську програму.

Програма Ukrainian Creative Week

25-28 жовтня – семінарська програма і виставка оригіналів робіт учасників
26 жовтня – Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, ADC*UA Awards 2016 і KAKADU Awards 2016

Спасибі всім, хто знайшов час і бажання взяти участь в п'ятому національному конкурсі дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of 2016. Бажаємо успіхів усім учасникам!

До зустрічі на Ukrainian Creative Week 25-28 жовтня в G13 проект студії за адресою пров. Балтійський, 23. 

Усі новини: