Новини

9 вересня 2016

Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 і KAKADU Awards 2016 подовжено!

Тепер подавати конкурсні роботи на Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 і KAKADU Awards 2016 можна до 15 вересня. Ці п'ять днів стануть бажаними для тих, хто не встигає за певними сезонним, сімейним або іншим обставинам, стати учасником конкурсу.

Друзі, колеги, партнери та френди з соцмереж в захваті від ваших проектів?! Цікаво, а що про них можу сказати міжнародні члени журі – експерти з усього світу. Як думаєте, заслуговує ваша робота визнання і вищої оцінки? Проекти виконані без єдиної помилки, креативно і з запалом? Крута робота? Це можна перевірити лише тільки одним способом, взявши участь в конкурсній програмі Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, яка в цьому році проходить на платформі Ukrainian Creative Week. Приєднуйтеся до учасників, поки оргкомітет не закрив прийом робіт. Нехай слава дістанеться кращим! Ви найкращі?!

Нагадаємо, в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of є п'ять номінацій, куди можна подати роботи: Graphic Design; Digital Design; TV/Promo & Film Motion Graphics; Industrial Design і Environmental Design. Зверніть увагу, що кожна номінація складається з підномінацій і її правильний вибір допоможе стати на крок ближче до перемоги. Познайомитися з міжнародними членами журі ви можете на сайті Ukrainian Design: The Very Best Of 2016.

А конкурс KAKADU Awards відкритий для всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку України, в тому числі – для рекламодавців, ЗМІ та індивідуальних учасників. У цьому році кількість категорій не змінилося, їх як і раніше шість – Film, Print, Outdoor, Radio, Design і Digital. Членами журі стають виключно учасники конкурсної програми. Скільки учасників – стільки членів журі. Хочете подивитися на себе в дзеркало, реєструйтеся!

У разі виникнення питань звертайтеся до оргкомітету (Катерина Грабовська – festival@vrk.org.ua,  Ольга Підгорська – project@vrk.org.ua).

Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 і KAKADU Awards 2016 продовжений до 15 вересня!

Усі новини: