Новини

15 вересня 2017

Дедлайни Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та KAKADU Awards знову продовжено!

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

Членами журі конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 виступають виключно міжнародні експерти, що забезпечує популяризацію талановитих українських дизайнерів за кордоном. Головною ціллю конкурсу є сприяння розквіту галузі дизайну в Україні та поліпшення конкурентоспроможності. Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 відкритий не тільки для професійних, але й для студентських робіт та нереалізованих проектів-концептів.

Доведи, що в Україні є дизайн. Дедлайн подачі робіт подовжено до 17 вересня.

KAKADU Awards 2017

Унікальним є формат конкурсу KAKADU Awards , де кожен учасник виступає членом журі та представляє погляд лідерів рекламної індустрії на самих себе. У конкурсі можуть взяти участь як агентства, студії, тощо, так і окремі креатори – автори робіт.  

Бажаєш конструктиву від суперника? Подавай роботу на сайт до 22 вересня.

Вже третій рік поспіль Ukrainian Design: The Very Best Of та KAKADU Awards проходять у рамках Ukrainian Creative Week. Цього року Тиждень креативності відбудеться з 24 по 26 жовтня на АртПРИЧАЛІ, за аресою вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

 

Усі новини:
  • На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі!
    Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!
  • Чим здивує перший день семінарської програми Ukrainian Creative Week
    Тиждень креативності, що відбудеться на АртПРИЧАЛІ з 24 по 26 жовтня зібрав лідерів рекламно-комунікаційного ринку України на одній платформі, щоб молоді спеціалісти вчились на їх злетах і падіннях, дізнавались нову інформацію зі своєї спеціалізації та переймали досвід найталановитіших.
  • Досить теорії! Зустрічайте семінарську програму Ukrainian Creative Week
    З 24 по 26 жовтня пройде тиждень креативності Ukrainian Creative Week на АртПРИЧАЛІ, за адресою Набережно-Хрещатицька, причал №2. Тиждень креативності включає в себе семінарську програму, де практики поділяться власним досвідом та розкриють секрети успіху, виставку робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та церемонію нагородження одразу трьох конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.