Новини

22 серпня 2017

Оголошені імена суддів Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 у номінації Graphic Design

Оргкомітет з радістю оголошує команду журі номінації Graphic Design.  До складу суддів конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 входять міжнародні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори, всесвітньовідомі креатори, які вже мають досвід суддівства та призові місця на всесвітньовідомих фестивалях.

Знайомтеся з командою суддів номінації Graphic Design:

 • Matt McNary, арт директор VML Kansas City, США
 • Rijin Kunnath, Design Creative Director, Impact BBDO Dubai, ОАЕ
 • Rita Sales Luis, арт директор OgilvyOne GmbH, Німеччина  
 • James Zambra, креативний директор, партнер Kobra Agency, Фінляндія
 • Patrik Jutestahl, Senior Visual Designer, Thinkable, Швеція
 • Panos Vassiliou, Director / Head of Creative, PARACHUTE, Греція
 • Matti Kunttu, дизайнер Tsto, Фінляндія
 • Azim Abasbek, арт директор Serviceplan Munich, Німеччина  
 • Revaz Melikishvili, арт директор LIVE Branding, Грузія

Graphic Design – одна з найпопулярніших номінацій Ukrainian Design: The Very Best Of. У учасників є змога змагатися за звання кращих одразу у 14 підномінаціях. Серед них: фірмовий стиль, дизайн упаковки, календарів, книг, інфографіки, листівок і брошур. Також є під номінація – «Студентський дизайн», подача робіт на який є безкоштовною, у разі надання копії студентського або будь-якого іншого документу, що підтверджує статус студента. Студентський дизайн оцінюватиметься окремо.

Ukrainian Design: The Very Best Of дає можливість взяти участь у конкурсній програмі не тільки проектам, що були реалізовані, а й концептам. Тобто, якщо ваш кейс не був втілений у життя через певні обставини, але ви впевнені у його неперевершеності, - ви можете сміливо подавати його на оцінку суддям в підномінацію «Концепт-дизайн».

Дедлайн прийому конкурсних робіт – 8 вересня.

Варто нагадати, що Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018 з коефіцієнтом – 1.

Шостий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже вдруге проходитиме на платформі тижня креативності Ukrainian Creative Week, що об'єднує три провідні національні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30. 

Усі новини:
 • На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі!
  Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!
 • Чим здивує перший день семінарської програми Ukrainian Creative Week
  Тиждень креативності, що відбудеться на АртПРИЧАЛІ з 24 по 26 жовтня зібрав лідерів рекламно-комунікаційного ринку України на одній платформі, щоб молоді спеціалісти вчились на їх злетах і падіннях, дізнавались нову інформацію зі своєї спеціалізації та переймали досвід найталановитіших.
 • Досить теорії! Зустрічайте семінарську програму Ukrainian Creative Week
  З 24 по 26 жовтня пройде тиждень креативності Ukrainian Creative Week на АртПРИЧАЛІ, за адресою Набережно-Хрещатицька, причал №2. Тиждень креативності включає в себе семінарську програму, де практики поділяться власним досвідом та розкриють секрети успіху, виставку робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та церемонію нагородження одразу трьох конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.