Новини

22 серпня 2017

Оголошені імена суддів Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 у номінації Graphic Design

Оргкомітет з радістю оголошує команду журі номінації Graphic Design.  До складу суддів конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 входять міжнародні експерти – провідні дизайнери, арт-директори, архітектори, всесвітньовідомі креатори, які вже мають досвід суддівства та призові місця на всесвітньовідомих фестивалях.

Знайомтеся з командою суддів номінації Graphic Design:

 • Matt McNary, арт директор VML Kansas City, США
 • Rijin Kunnath, Design Creative Director, Impact BBDO Dubai, ОАЕ
 • Rita Sales Luis, арт директор OgilvyOne GmbH, Німеччина  
 • James Zambra, креативний директор, партнер Kobra Agency, Фінляндія
 • Patrik Jutestahl, Senior Visual Designer, Thinkable, Швеція
 • Panos Vassiliou, Director / Head of Creative, PARACHUTE, Греція
 • Matti Kunttu, дизайнер Tsto, Фінляндія
 • Azim Abasbek, арт директор Serviceplan Munich, Німеччина  
 • Revaz Melikishvili, арт директор LIVE Branding, Грузія

Graphic Design – одна з найпопулярніших номінацій Ukrainian Design: The Very Best Of. У учасників є змога змагатися за звання кращих одразу у 14 підномінаціях. Серед них: фірмовий стиль, дизайн упаковки, календарів, книг, інфографіки, листівок і брошур. Також є під номінація – «Студентський дизайн», подача робіт на який є безкоштовною, у разі надання копії студентського або будь-якого іншого документу, що підтверджує статус студента. Студентський дизайн оцінюватиметься окремо.

Ukrainian Design: The Very Best Of дає можливість взяти участь у конкурсній програмі не тільки проектам, що були реалізовані, а й концептам. Тобто, якщо ваш кейс не був втілений у життя через певні обставини, але ви впевнені у його неперевершеності, - ви можете сміливо подавати його на оцінку суддям в підномінацію «Концепт-дизайн».

Дедлайн прийому конкурсних робіт – 8 вересня.

Варто нагадати, що Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018 з коефіцієнтом – 1.

Шостий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже вдруге проходитиме на платформі тижня креативності Ukrainian Creative Week, що об'єднує три провідні національні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30. 

Усі новини:
 • Як пройшов Ukrainian Creative Week
  З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.
 • Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 оголошує переможців
  Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.
 • Ukrainian Creative Week розпочато!
  Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!