Новини

5 вересня 2016

Хто оцінить роботи учасників Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 номінації TV/Promo & Film Motion Graphics

Склад журі національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 номінації TV/Promo & Film Motion Graphics оцінить роботи учасників в 20 підномінації. Серед суддів міжнародні представники з Бельгії, Австралії, Великобританії та Болгарії. Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 визначає кращих дизайнерів України, дедлайн 10 вересня 2016 року.

До складу журі номінації TV/Promo & Film Motion Graphics увійшли:

  • Bob Takes, Antwerp, Бельгія
  • Carlos Galvez, BBC Worldwide, Motion Designer, Великобританія
  • Emile Rademeyer, Creative Director, FSM, Австралія
  • George Yanakiev, Head of Digital, NEXT-DC, Болгарія
  • Stine Hole Mankovsky, Creative / Art Director, Великобританія

Раніше оргкомітет оголосив імена членів журі номінацій Graphic Design і Digital Design, найближчим часом будуть опубліковані судді Industrial Design і Environmental Design. У журі конкурсу входять зарубіжні експерти – провідні фахівці в галузі дизайну, які були нагороджені на міжнародних конкурсах / фестивалях і мають досвід роботи в суддівстві індустріальних подій.

Оргкомітет Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 з нетерпінням чекає нові проекти, ідеї, цікаві підходи у виконанні, сміливість, професіоналізм дизайнерських концептів від дизайнерів і тих, хто тільки починає свою кар'єру в цій сфері. Роботи студентів оцінюватимуть окремо в спеціальній підномінації – «Студентський дизайн».

10 вересня – дедлайн прийому конкурсних робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of 2016

Нагадаємо, що в цьому році конкурс проходить на платформі Ukrainian Creative Week, яка об'єднала відразу три професійні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, ADC*UA Awards і KAKADU. UCW – це унікальна платформа, створена для розвитку напрямку креативу та дизайну в Україні. Семінарська програма тижня креативності відбудеться 25-28 жовтня, яка обіцяє бути дуже насиченою. Приєднуйтеся!

Деталі на design-awards.com.ua

Усі новини: