Новини

5 жовтня 2017

Конкурс з присмаком шоколадного коктейлю для молодих дизайнерів

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 разом з корпорацією «Бісквіт-Шоколад» оголошують конкурс для молодих дизайнерів.

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» має сучасне високотехнологічне виробництво з обладнанням європейського рівня. Задля підвищення якості продукту, вони звикли впроваджувати інновації, нові технології та випробовувати нестандартні рецептури. Проте, існує одна проблема – упаковка. Застарілий дизайн робить товар непривабливим для споживачів.

Саме час це виправити!

Завдання для конкурсу: запропонувати новий сучасний дизайн упаковки для бісквітів Корпорації на основі продукту Фірмовий коктейль шоколадний.

Найкраща робота за думкою журі компанії буде нагороджена продукцією «Бісквіт-Шоколад», а у разі використання дизайну в виробництві, – контрактом на співпрацю. Кожен учасник має шанс заявити про себе та стати провідним дизайнером масштабної української компанії.

Дедлайн подачі ідей: 19 жовтня. Надсилайте ваші роботи на mail: pr@vrk.org.ua.  

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: pr@vrk.org.ua .

 

 

Усі новини:
  • Як пройшов Ukrainian Creative Week
    З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.
  • Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 оголошує переможців
    Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.
  • Ukrainian Creative Week розпочато!
    Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!