Новини

5 жовтня 2017

Конкурс з присмаком шоколадного коктейлю для молодих дизайнерів

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 разом з корпорацією «Бісквіт-Шоколад» оголошують конкурс для молодих дизайнерів.

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» має сучасне високотехнологічне виробництво з обладнанням європейського рівня. Задля підвищення якості продукту, вони звикли впроваджувати інновації, нові технології та випробовувати нестандартні рецептури. Проте, існує одна проблема – упаковка. Застарілий дизайн робить товар непривабливим для споживачів.

Саме час це виправити!

Завдання для конкурсу: запропонувати новий сучасний дизайн упаковки для бісквітів Корпорації на основі продукту Фірмовий коктейль шоколадний.

Найкраща робота за думкою журі компанії буде нагороджена продукцією «Бісквіт-Шоколад», а у разі використання дизайну в виробництві, – контрактом на співпрацю. Кожен учасник має шанс заявити про себе та стати провідним дизайнером масштабної української компанії.

Дедлайн подачі ідей: 19 жовтня. Надсилайте ваші роботи на mail: pr@vrk.org.ua.  

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: pr@vrk.org.ua .

 

 

Усі новини:
  • На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі!
    Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!
  • Чим здивує перший день семінарської програми Ukrainian Creative Week
    Тиждень креативності, що відбудеться на АртПРИЧАЛІ з 24 по 26 жовтня зібрав лідерів рекламно-комунікаційного ринку України на одній платформі, щоб молоді спеціалісти вчились на їх злетах і падіннях, дізнавались нову інформацію зі своєї спеціалізації та переймали досвід найталановитіших.
  • Досить теорії! Зустрічайте семінарську програму Ukrainian Creative Week
    З 24 по 26 жовтня пройде тиждень креативності Ukrainian Creative Week на АртПРИЧАЛІ, за адресою Набережно-Хрещатицька, причал №2. Тиждень креативності включає в себе семінарську програму, де практики поділяться власним досвідом та розкриють секрети успіху, виставку робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та церемонію нагородження одразу трьох конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.