Новини

27 липня 2018

Let`s do it together: семінарська програма UCW

Тижень креативності Ukrainian Creative Week відбудеться з 23 по 26 жовтня. Він традиційно буде сповнений семінарами та воркшопами від кращих гравців рекламної індустрії, експозицією з кращих робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, нетворкінгом та підсумками конкурсів. 

Оскільки програма UCW сворюється саме для вас, нам важливо чути вашу думку та розуміти, чого ви очікуєте та бажаєте побачити.

Ми пропонуємо вам пройти опитування, де ви можете висловити свої побажання, поділитися найбільш актуальними та цікавими для вас темами, а також запропонувати бажаних спікерів. 

В свою чергу, організаційний комітет постарається зробити все, що в наших силах, аби втілити ваші пропозиції у життя. 

 

Усі новини:
  • Дістатися зірок дизайну: історія Ольги Ужикової
    Продовжується прийом робіт на конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, що популяризує український дизайн на міжнародній арені та допомагає молодим талантам заявити про себе на ринку. Переможець конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, продуктовий дизайнер Ольга Ужикова, розказала свою історію успіху.
  • Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 розпочинає прийом робіт
    Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, що відбудеться в рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує про відкриття прийому робіт. Дедлайн – 31 серпня.