Новини

17 жовтня 2017

На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі!

Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!
 
UCW зібрав на одній платформі впливових лідерів рекламно-комунікаційного ринку України, серед яких: засновники провідних агентств, дизайн-студій, арт та креативні директори, ілюстратори, незалежні фахівці, інноватори та лідери думок. Вони виборюють не тільки локальні нагороди, але і здобувають перемоги на міжнародній арені. Саме вони проведуть ряд безкоштовних семінарів, лекцій та воркшопів для слухачів UCW.


Зустрічайте спікерів:

·         Святослав Кобзенко, креативний директор RAM 360         

·         Оксана Капранова, арт-директор та Ілля Янков, копірайтер THINKMcCAN

·         Антон Савчук, креативний директор Visage DDB

·         Олесь Кучеренко, креативний директор Bambuk Design Studio  

·         Маша Тетерін, Head of BBDO Ukraine design studio, член клубу ADC*UA      

·         Антон Іванов, Senior Designer, banda

·         Костянтин Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine, член клубу ADC*UA                               

·         Олександр Смірнов, креативний директор, партнер Tabasco, президент клубу ADC*UA  

Повна програма опублікована на сайті. Просимо слідкувати за оновленнями.

О 18:00 запрошуємо на Welcome Drinks напередодні Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів: UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2017, ADC*UA AWARDS 2017, KAKADU AWARDS 2017.

Що, як не Ніч рекламожерів, може бути найкращим завершенням тижня креативності? Показ найкращих рекламних роликів, які підкорять глядачів своєю різноманітністю і оригінальністю та подарують найяскравіші емоції. Квитки можна придбати за посиланням.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30. 

Усі новини:
  • Як пройшов Ukrainian Creative Week
    З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.
  • Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 оголошує переможців
    Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, що відбувся у рамках тижня креативності Ukrainian Creative Week, оголошує результати.
  • Ukrainian Creative Week розпочато!
    Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!