Новини

7 жовтня 2016

Семінарська програма Ukrainian Creative Week

Запрошуємо всіх взяти участь у семінарській програмі Ukrainian Creative Week, яка відбудеться з 25 по 28 жовтня студія в G13 project studio. В рамках програми семінари та майстер-класи від кращих фахівців рекламно-комунікаційної індустрії України, виставка оригіналів робіт фіналістів, Церемонія нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, KAKADU Awards 2016 і ADC*UA Awards 2016. Вхід на події Ukrainian Creative Week вільний для всіх бажаючих.   

Семінарська програма Ukrainian Creative Week охоплює найактуальніші теми в сфері дизайну: графічний, діджитал, телевізійний, промисловий дизайн, дизайн навколишнього середовища та інше. Захід пройде у форматі майстер-класів та лекцій. Спікери обговорять основні тренди і все нове, що чекає індустрію в майбутньому.

Доповідачами семінарської Ukrainian Creative Week програми є експерти з різних профільних агентств і організацій, в тому числі засновники, креативні директори, арт-директора, дизайнери, керівники підрозділів, в портфоліо яких багато, як національних індустріальних нагород, так і міжнародних.

З детальною програмою можна ознайомитися за посиланням. В програмі можливі зміни, тому стежте за новинами. Прохання до учасників – заздалегідь підготувати велику кількість питань, спікери будуть дуже раді на них відповісти.

Також, 25 жовтня о 10:00 відкриється виставка робіт фіналістів Ukrainian Design: The Very Best Of 2016. Роботи, які будуть представлені на виставці, облюбували члени журі, міжнародні експерти і визнали їх гідними фіналу.

А на другий день, 26 жовтня ввечері відбудеться Церемонія нагородження переможців, де оголосять абсолютних чемпіонів – авторів робіт, кращих з кращих дизайнерів, креативників України відразу трьох національних конкурсів Ukrainian Design: The Very Best Of 2016, ADC*UA Awards 2016 і KAKADU Awards 2016 . Можливо ви станете триразовим чемпіоном, не пропустіть цей момент.

Ukrainian Creative Week – це унікальна платформа, що створена для розвитку галузі креативу та дизайну в Україні. UCW стане своєрідним щорічним звітом українських креаторів, дизайнерів, митців та інших представників рекламно-комунікаційної індустрії, який підведе творчі підсумки і визначить найдостойніших.

Ukrainian Creative Week

25-28 жовтня, G13 project studio (пров. Балтійський, 23)

Вхід на всі заходи – вільний

Усі новини: