Новини

19 лютого 2019

Стартував прийом робіт на UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2019

Національний конкурс дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 оголосив про початок прийому робіт.

Запрошуємо всіх українських дизайнерів різного профілю та інших представників рекламно-комунікаційного ринку України взяти участь. В рамках Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 відбудеться конкурсна та семінарська програми, виставка конкурсних робіт та як кульмінація – церемонія нагородження переможців.

Ukrainian Design: The Very Best Of проводиться вже у восьмий раз. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом українських дизайнерів і художників, який підводить творчі підсумки і нагороджує найдостойніших. Мета Ukrainian Design: The Very Best Of – довести міжнародній спільноті та українцям факт існування «українських дизайнерів та українського дизайну», познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості та креативом усіх видів, виявити серед них найяскравіших та дати поштовх для розвитку галузі.

На конкурс приймаються роботи в 5 номінаціях:

· Graphic Design

· Digital Design

· TV/Promo & Film Motion Graphics

· Industrial Design

· Environmental Design

Брати участь в конкурсі можуть тільки проекти, які були реалізовані для клієнтів з січня 2018 по квітень 2019 включно, та які не брали участі в Ukrainian Design: The Very Best Of 2018. У конкурсній програмі існують окремо підномінації «Студентський дизайн» та «Концептуальний дизайн».

Звертаємо вашу увагу, що зазвичай конкурс стартував осінню, а цього року він перенесений на весну, тому не пропустіть дедлайнів.

Адже перший дедлайн вже 15 березня 2019 року.

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні – деталі за посиланням. Для студентських проектів та проектів, які були нагороджені на інших національних і міжнародних фестивалях/конкурсах, участь безкоштовна (для цього необхідно надати оргкомітету підтвердження).

Оцінювати конкурсні роботи буде міжнародне журі – провідні міжнародні дизайнери, арт-директора, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

Нагадуємо, що конкурс входить до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019.

В цьому році семінарська програма та виставка конкурсних робіт Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 відбудеться в Одесі, 29 травня-1 червня, а Церемонія нагородження переможців – 30 травня.

Організаторами конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of є Всеукраїнська рекламна коаліція та Клуб арт-директорів України (ADC*UA). Оргкомітет сподівається, що участь в конкурсі допоможе учасникам, молодим і талановитим дизайнерам України, отримати безцінний досвід і заслужене визнання в професійному співтоваристві.

Креатив для Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 підготував випускник Projector – Артем Грищенко.

З питань участі в конкурсі звертайтеся до Оргкомітету: (044) 490-90-30, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик.

Слідкуйте за новинами на сторінці конкурсу в facebook.

Усі новини:
  • Оголошені фіналісти Ukrainian Design: The Very Best Of 2019
    Оргкомітет національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of анонсує фіналістів 2019 року, а імена найкращих робіт – The Very Best Of стануть відомі на Церемонії нагородження переможців, 30 травня в Одесі в рамках Ukrainian Creative Awards.
  • Фінальний дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2019
    Сьогодні фінальний дедлайн прийому робіт на національний конкурс – Ukrainian Design: The Very Best Of 2019. Це останній шанс побачити себе в числі учасників конкурсної програми і сподіваємось переможців.
  • Журі Graphic Design та перший дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2019
    Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 оголошує журі номінації Graphic Design. Серед членів журі вже визнані на міжнародній арені фахівці, які як ніхто інший знають, хто гідний перемоги.