Вхід

Журі

Taru Staudienger

Графічний дизайнер Työnalle, Фінляндія
Taru Staudienger

Taru Staudienger - графічний дизайнер, Työnalle, Фінляндія.
У 2002 році стала студентом з обміну за спеціальністю графіка. У 2004 році вона стала бакалавром мистецтв Lahti Institute of Design. Під час навчання вона працювала над макетами обкладинок книг у WSOY, книговидавній компанії. Taru Staudienger  також працювала над інфографікою та ілюстраціями для Helsingin Sanomat, головної газети Фінляндії.

 

У 2004 році Taru Staudienger створила Työnalle Oy - власну компанію з графічного дизайну та маркетингу, де вона працює графічним дизайнером та арт-директором.

 

Вона співпрацювала з безліччю великих та малих фінських компаній, таких як Finlayson, Marski by Scandic Hotels, Kaleva Media, Wörks, Kokoomus, Sauli Niinistö (нинішній президент Фінляндії), WSOY, Teos, Fazer, Stockmann, Almamedia Lehdentekijät, Superson, Helsingin Sanomat, Tallink Silja та Intopalo.

 

Протягом 2004–2005 років вона працювала графічним дизайнером компанії, яка створює журнали. Протягом 2005-2007 років Taru Staudienger працювала графічним дизайнером у Marketing and Advertising Company Bob Helsinki. Серед клієнтів були Saarioinen, Donald Duck, HBL, Sokos Hotels, Nykypäivä, Silja Line, Puljonki, Altia, Koskenkorva, Grillifilms, Talenom, LSB, Woikoski, Valio, Vaasan, Fonecta

 

У 2008 році Taru Staudienger отримала нагороду на Vuoden Huiput (найвидатніший конкурс креативного дизайну в Фінляндії) за книгу, яку вона ілюструвала та написала - Svenskspråkig bokstävercock. Того ж року Taru Staudienger було нагороджено за найкращу книгу Фінляндії. Також вона отримала Grand One (найбільшу нагороду Фінляндії в галузі цифрових ЗМІ) за багато років за різні проекти.

 

Taru Staudienger надихає типографія, графічний дизайн, колажі, мови та космологія.