Вхід

Журі

Felipe Travez

Професор, Equinoctial Technological University, Еквадор
Felipe Travez

Еквадорський дизайнер, який своє основне джерело натхнення знаходить у культурі своєї країни. Засновник, менеджер та продюсер кількох творчих та культурних ініціатив та проектів, що пропагують графічну та дизайнерську культуру всередині та за її межами: виставки, бієнале, зустрічі, фестивалі, дизайнерські зали та ін.

 

Вчився на дизайнера в Pontifical Catholic University of Ecuador (PUCE). Магістр комунікацій та дизайну з Pompeu Fabra -ELISAVA (Барселона) та магістр стратегічного дизайну з University of Valparaíso (Чилі). Він також є аспірантом Band Communication in Universidad del Desarrollo, Чилі.

 

У 2006 році він заснував Diseño Probeta, Gestation Zone, дизайнерську студію, яка зосереджується в основному на соціальному дизайні та розробці спільних проектів, що пов'язують декілька дисциплін, щоб "зробити невидимим видимим". У цій компанії він є творчим директором та здійснює проекти для державних, приватних та неурядових компаній, серед яких: Movistar, Claro, Bebemundo, City of Quito Museums Foundation, State Attorney General's Office, CRS and CARE International в Еквадорі та Future of Places or The New School internationally.

 

З Diseño Probeta він досяг національного та міжнародного визнання. Felipe Travez отримав золоту нагороду LATAMPACK за найкращу упаковку харчових продуктів у Латинській Америці, нагороду CLAP 2019 за найкращу упаковку в рамках проекту MUZE. Його робота була опублікована у відомому цифровому журналі «Packaging of the World».

 

У 2017 році Felipe Travez виграв конкурс іграшок CITI за допомогою проекту «El Mercadito».Лінійка продуктів "Paleer", що складається з меблів та світла для читання, була обрана для виставок International Book Fair of Quito та "100 Cromia" 2014 року.

 

У 2013 році він створив Manos de Colores, Artesanías del Ecuador, проект, який пов'язує ремесла з дизайном, щоб сприяти та робити видимими культурні багатства Еквадору. За допомогою цього проекту він виграв Національний публічний конкурс на конкурсні фонди художніх проектів у 2015, 2017 та 2018 роках. Крім того, він здобув золото в нагородах CLAP 2016 за найкращий дизайн у Miscellaneous та був частиною офіційного відбору BID (Bienal Iberoamericana de Diseño) у категоріях Product Design and Graphic Design.

 

Manos de Colores був частиною офіційної делегації Еквадору з питань ринку культурних індустрій Південної Америки у 2016 та 2018 роках.Felipe Travez працював у Міністерстві культури та спадщини Еквадору як фахівець з дизайну та візуальних мистецтв, співпрацюючи з управлінням та виробництвом національних та міжнародних заходів між 2013 та 2015 роками.

 

Журі кількох конкурсів графічного та промислового дизайну, таких як CLAP awards, 2017 рік.

 

З 2006 року Felipe Travez був професором магістратури в декількох університетах: Pontifical Catholic University of Ecuador (PUCE), Equinoctial Technological University (UTE), Metropolitan Institute of Design (METRO), де він був директором і читачем дипломних робіт. Крім того, він є директором в Master's Degree in Design та Brand Management в Polytechnic School of the Coast (ESPOL); та Brand Strategy вEquinoctial Technological University (UTE).

 

Його професійні роботи були представлені на виставках, надруковані у журналах та блогах, таких як Cuba Book Fair, the Poster Exhibition of the University of Palermo в Аргентині, Designers with Heart, Dignavidad and Graffitat of Ecuador та ін.

 

Він створив кілька проектів, які поширюють творчу культуру в Еквадорі, включаючи La Sobremesa та Materia Eterea. Felipe Travez був співведучим Creative Mornings (Сполучені Штати) у Quito, продюсером фільму "Le Bató a Film" (Франція) та співавтором міжнародних заходів "Handmade Artis's Book" (США).

 

Окрім того, що Felipe Travez  був креативним директором в Design Probeta, тепер він є штатним професором Equinoctial Technological University (UTE). Він співпрацює з "Storytellers Nights", серією ток-оповідань, які надихають громаду, і є генеральним продюсером Ecuador Poster Bienal, одного з головних подій Visual Communication в Еквадорі.