Вхід

Новини

23 квітня 2020

Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 продовжено до 30 квітня

Дедлайн подачі робіт на конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 продовжений ще на один тиждень. Конкурсні роботи можна буде подати до 30 квітня. У креаторів є ще один шанс продемонструвати свої проекти 30 членам журі з 16 країн світу.

Оргкомітет продовжив дедлайн реєстрації конкурсних робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of до 30 квітня.

Це останній шанс побачити себе в числі учасників конкурсної програми і, сподіваємось, переможців конкурсу. Встигніть зареєструвати свої роботи, інакше всі конкурсні нагороди дістануться конкурентам.

Зареєстровані проекти будуть оцінювати 5 незалежних одна від одної команд судів. Члени журі є численними переможцями міжнародних фестивалів/конкурсів і учасниками міжнародних суддівських команд, включаючи Cannes Lions. Члени журі конкурсу суворо, але справедливо судитимуть кожну роботу. 

Бали, отримані на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of, визначать долю креативного сезону України, адже конкурс входить до Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2020.

Рекомендуємо не відкладати завантаження робіт на останній день, а реєструватися на сайті конкурсу прямо зараз. Звертаємо увагу учасників, що заявка вважається прийнятою на конкурс тільки після запиту рахунку.

З усіх питань участі у конкурсі звертайтеся до оргкомітету – contest@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua.

Усі новини: