Вхід

Новини

8 квітня 2020

Конкурсна програма Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 та новий формат Ukrainian Creative Stories 2020

Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 повідомляє про фінальний дедлайн, ціни на конкурсну програму та новий формат запланованої події. 

Конкурсна програма Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 розпочинає зворотній відлік до фінального дедлайну, який настане 24 квітня. І відразу про гарну новину: ціни на подачі конкурсних робіт зафіксовано на 5 квітня та підвищуватись не будуть.

Сьогодні вплив COVID-19 відчуває майже кожна індустрія в світі. Ми не стали виключенням і в зв’язку з ситуацією в країні та світі були змушені внести зміни в наші плани.

Так, якщо вся Awards частина пройде, як і було заплановано, роботи будуть оцінені членами журі та переможці визначені, а щодо програми Ukrainian Design: The Very Best Of в кінці травня, то вона перейде в онлайн формат.

Програма Ukrainian Design: The Very Best Of 2020, яка пройде в рамках Ukrainian Creative Stories 2020, відбудеться 28-29 травня і включатиме в себе онлайн лекції та дискусії з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі, а також оголошення переможців конкурсів (КМФР 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020).

28 ТРАВНЯ – ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2020

Наразі оргкомітет працює над програмою і готує ряд справжніх неочікуваних, та сподіваємось приємних нововведень. Подробиці будуть опубліковані найближчим часом.  

Нагадуємо, що для подачі конкурсної заявки потрібно пройти реєстрацію на сайті конкурсу, обрати конкурсні категорії, завантажити свої креативні проєкти до 24 квітня та чекати підтвердження від оргкомітету. Далі все діло за членами журі – титулованими майстрами своєї справи. І можливо саме ваш кейс отримає найбільше вподобань та нагороду Гран-Прі.

Бережіть себе і залишайтеся здоровими. А команда оргкомітету завжди доступна онлайн. З усіх питань, пов'язаних з підготовкою конкурсних заявок, звертайтеся за e-mail: contest@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua.

Усі новини: