Вхід

Новини

4 червня 2020

Результати учасників за підсумками Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція представляє результати учасників конкурсної програми Ukrainian Design: The Very Best Of 2020.

Рейтинг складений з урахуванням балів, отриманих агентствами та незалежними авторами на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020. Хочемо зауважити, що до рейтингу не були включені бали за роботи зі студентських категорій.  

Результати учасників за підсумками Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Participant

Points

1

ISD Group

40

2

Netrix

34

3

StarLightMedia Design Bureau

32

4

Дизайн-студія Glad Head

28

5

Gram Branding

22

6

Solar Digital

20

7

TS/D Agency

18

8

R Agency

16

9

HOW

14

 10-11

Іван Вищепан

12

 10-11

YUDIN Design

12

 12-14

LLIWELL

10

 12-14

mudu design

10

 12-14

Vintage

10

15-22

CF. Digital

8

15-22

Doris Advertising

8

15-22

Looma

8

15-22

Qubstudio

8

15-22

SHOTS

8

15-22

Архітектурна студія Романа та Дмитра Селюків

8

15-22

Назар Гайдучик

8

15-22

Арсен Колиба

8

23-27

GRA

6

23-27

Lazarev.agency

6

23-27

McCann Kyiv

6

23-27

RIBS

6

23-27

VANDOG agency

6

28-34

Galagan branding agency

4

28-34

hexagon

4

28-34

Obys agency

4

28-34

The First The Last 4

28-34

twid creative studio

4

28-34

Vertigo

4

28-34

Ілля Кульбачний

4

35-66

1+1 In-house Design & Promo Studio

2

35-66

Andrey Sokruta Workshop

2

35-66

AXIOMA

2

35-66

daviann

2

35-66

DGT Smart Solutions

2

35-66

directa bureau

2

35-66

Mavericks Agency

2

35-66

mirrolab

2

35-66 MOZGI IDEAS 2

35-66

Reynolds and Reyner

2

35-66

TWIGA Ukraine

2

35-66

URBANIDEAS

2

35-66

Vataga Agency

2

35-66

ViViD agency

2

35-66

Wadoo. Product Design Agency

2

35-66

Webmil

2

35-66

Wezom

2

35-66

Бабель

2

35-66

Фабрика DONNA

2

35-66

Тетяна Ваврик

2

35-66

Роман Виноградний

2

35-66

Юлія Володько

2

35-66

Марина Кизилова

2

35-66

Ілона Кім

2

35-66

Ден Кленков

2

35-66

Сергій Ковтун

2

35-66

Катерина Королевцева

2

35-66

Тетяна Лерман

2

35-66

Катерина Павленко

2

35-66

Олег Петрунчак-Фесенко

2

35-66

Антон Селлешій

2

35-66

Антон Супруненко

2

 

Вітаємо учасників і переможців та бажаємо успішного року попереду!

Усі новини: