Вхід

Новини

5 лютого 2020

Старт Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020, що відбудеться в рамках Ukrainian Creative Stories, оголошує про відкриття прийому робіт. Перший дедлайн з найнижчою ціною для участі в конкурсній програмі – 10 березня.  

Ukrainian Design: The Very Best Of – виставка-конкурс, що популяризує вітчизняний дизайн, є щорічним звітом українських дизайнерів, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найгідніших. Головним завданням конкурсу є відкрити нових українських дизайнерів, виявити серед них найяскравіших, надихнути на нові ідеї та показати громадськості найкращі зразки сучасного дизайну.

Основними категоріями конкурсу є:

  • Graphic Design and Branding

  • Digital Design

  • TV/Promo and Video Motion Graphic

  • Product Design

  • Environmental Design

Окремим напрямом у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of є дві підномінації – «Студентський дизайн» та «Концептуальний дизайн».

Оцінювати конкурсні роботи учасників буде міжнародне журі, що відоме своїми нестандартними рішеннями та творчим підходом – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактори профільних видань та інші. 

Цього року місцем проведення Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стане Київ. Конкурс пройде в рамках проекту Ukrainian Creative Stories з 28 по 30 травня: 3 дні, семінарська програма з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі, 3 церемонії нагородження (Церемонія Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 – 28 травня), експозиція та скрінінг конкурсних робіт, вечірки та нетворкінг. Не пропустіть шанс потрапити в епіцентр головної креативної події року. 

Організатором конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of є Всеукраїнська рекламна коаліція. Оргкомітет сподівається, що участь в конкурсі допоможе учасникам, молодим і талановитим дизайнерам України та їх креативним роботам отримати безцінний досвід, заслужене визнання та зайняти свою нішу в історії українського дизайну.

До зустрічі на Ukrainian Design: The Very Best Of 2020!  

 
Усі новини: