Вхід

Новини

3 лютого 2021

Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 розпочато!

Стартує Ukrainian Design: The Very Best Of 2021. Фестиваль, покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, ї їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі.

Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 є частиною конкурсної програми Ukrainian Creative Awards, яка проходить в рамках події  Ukrainian Creative Stories 2021 (UCS).

UCS  – це знакова подія,  що об'єднує всі активності української рекламної креативної сфери під одним дахом, відзначає кращі творчі ідеї та рішення у різних креативних дисциплінах, та завершується 26-28 травня нагородженням переможців.

UCS 2021 складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards та Stories – розважально-пізнавальної частини.

Конкурсна складова проєкту UCS об’єднає три рекламні фестивалі креативності: Ukrainian Design: The Very Best Of, ADC*UA Awards та Київський Міжнародний Фестиваль Реклами.

Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

До частини Stories увійдуть різноманітні творчі зустрічі, панельні дискусії, майстер-класи, презентації, інсталяції, тощо – все, що розкриє різні аспекти процесу виникнення та створення креативу. Також в рамках події 26-28 травня пройдуть Церемонії нагородження переможців фестивалів Ukrainian Creative Awards 2021 та вечірки.

Більше деталей щодо категорій конкурсів та суддівства чекайте вже незабаром.

Усі новини: