Вхід

Про конкурс

Ukrainian Design: The Very Best Of покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, і їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі.  

Виставка-конкурс, популяризуючи вітчизняний дизайн, є щорічним звітом українських дизайнерів, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найгідніших.

Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

Фестиваль входить до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

______________________________________________________________________

Основні дати Ukrainian Design: The Very Best Of 2021:

I дедлайн подачі робіт:
5 березня 2021

ІI дедлайн подачі робіт:
5 квітня 2021

Last Minute дедлайн подачі робіт:
25 квітня 2021

Cуддівство:
1 - 10 травня 2021

Ukrainian Creative Stories 2021:
26-28 травня 2021

Церемонія нагородження переможців:
26 травня 2021

_____________________________________________________________________

Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 є частиною конкурсної програми Ukrainian Creative Awards, яка проходить в рамках події  Ukrainian Creative Stories 2021 (UCS).

UCS  – це знакова подія,  що об'єднує всі активності української рекламної креативної сфери під одним дахом, відзначає кращі творчі ідеї та рішення у різних креативних дисциплінах, та завершується 26-28 травня нагородженням переможців.

UCS 2021 складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards та Stories – розважально-пізнавальної частини.

Конкурсна складова проєкту UCS об’єднає три рекламні фестивалі креативності: Ukrainian Design: The Very Best Of, ADC*UA Awards та Київський Міжнародний Фестиваль Реклами.

Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

До частини Stories увійдуть різноманітні творчі зустрічі, панельні дискусії, майстер-класи, презентації, інсталяції, тощо – все, що розкриє різні аспекти процесу виникнення та створення креативу. Також в рамках події 26-28 травня пройдуть Церемонії нагородження переможців фестивалів Ukrainian Creative Awards 2021 та вечірки.

Усі новини:
  • Ukrainian Creative Stories 2022 – в підтримку рекламних агентств України
    У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України Ukrainian Creative Stories, в рамках яких проходив Ukrainian Design, цього року відбудуться у новому форматі. Організаторами проєкту виступають Всеукраїнська рекламна коаліція ВРК та Польська асоціація маркетингових комунікацій SAR. Мета – широко представити українські агенції міжнародній спільноті та створити фонд підтримки рекламним агентствам України.
  • Результати учасників Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
    Всеукраїнська рекламна коаліція представляє результати учасників конкурсної програми Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.
  • Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
    Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2021.