Вхід

Про конкурс

Дизайн сьогодні охоплює все більше сфер та аспектів життєдіяльності людини. Дизайнерські твори супроводжують нас скрізь і всюди, де б ми не були, що б не робили, куди б не подивилися. При цьому, погодьтеся, словосполучення «український дизайн» не найпоширеніше. В Україні вже добре відомі вітчизняні дизайнери одягу, які вийшли на міжнародний рівень. Але мало хто з нас, нажаль, знає імена і твори українських промислових дизайнерів, графіків, дизайнерів середовища, текстилю, упакування, фахівців у телевізійному або digital дизайні та інших.

Чи icнує насправді цей дизайн в Україні? Чи можуть українські дизайнери гідно конкурувати із визнаними дизайнерами Італії, Швейцарії, Німеччини? Перевірити факт існування українських дизайнерів, виявити серед них найяскравіших, дати поштовх до створення нових проектів, розквіту галузі та познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості усіх видів і покликаний цей проект - Ukrainian Design: The Very Best Of.

Виставка-конкурс, популяризуючи вітчизняний дизайн, є щорічним звітом українських дизайнерів, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найгідніших.

Крім цього, важливо думати і про майбутнє українського дизайну. Окремим напрямком у виставці-конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of став конкурсний відбір і експозиція найперспективніших дизайнерських проектів від студентів-дизайнерів.

Експозиція, семінарська програма та Церемонія нагородження переможців відбуватимуться у місті Києві з 23 по 26 жовтня у "Арт-резиденції ВДНГ" за адресою проспект Академіка Глушкова 1, ВДНГ, павільйон №13.

В цьому році конкурс пройде в рамках Ukrainian Creative Week. 

ОСНОВНІ ЕТАПИ КОНКУРСУ :

  • липень – 12 вересня 2018: прийом конкурсних робіт
  • 17 – 28 вересня 2018: онлайн-суддівство 
  • 1 - 5 жовтня 2018: підбиття результатів голосування журі та формування списку фіналістів Конкурсу
  • 8 - 19 жовтня 2018: прийом оригіналів робіт-фіналістів для виставкової експозиції Конкурсу
  • 23 – 26 жовтня 2018: Виставка та семінари у Арт-резиденції ВДНГ (м. Київ, проспект Академіка Глушкова 1, ВДНГ, павільйон №13)
  • 24 жовтня 2018: Церемонія нагородження переможців у Арт-резиденції ВДНГ (м. Київ, проспект Академіка Глушкова 1, ВДНГ, павільйон №13)
Усі новини: