Вхід

Вартість участі

Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 для студентських робіт та для робіт, які є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами*, є безкоштовною.

Для решти робіт вартість участі складає 300 грн** за 1 роботу.

Оплата участі має бути здійснена до 31 серпня 2018 року.

* При реєстрації роботи, що є фіналістом/переможцем професійного конкурсу дизайну/реклами, треба обов`язково надати посилання-підтвердження нагороди роботи у відповідному полі реєстраційної форми

** Без урахування ПДВ

Усі новини:
  • Ревіталізація постіндустріальних просторів на Ukrainian Creative Week
    У рамках тижня креативності, що відбудеться 23-26 жовтня в Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ, запланований блок від Carbon, де виступатимуть представники різних креативних просторів: Платформи, Unit City, Мистецького Арсеналу, Carbon, Арт-Заводу Механіка та Рromprylad.
  • Програма Ukrainian Creative Week 2018
    23–26 жовтня у Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ відбудеться тиждень креативності Ukrainian Creative Week, що служить платформою для обміну досвідом, думками, знаннями та спілкуванням локальної креативної спільноти.
  • Виставка робіт-фіналістів Ukrainian Design: The Very Best Of 2018
    Оргкомітет розпочав прийом оригіналів робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 на експозицію в рамках Ukrainian Creative Week.