Вхід

Дедлайн та вартість участі

Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 для студентських робіт та для робіт, які є фіналістами професійних конкурсів дизайну та реклами*, є безкоштовною.

Вартість участі:

(*ціна вказана за 1 роботу)                                                                                                                                          

I дедлайн (до 5 березня 2021) - 700 UAH

II дедлайн (до 5 квітня 2021) - 1050 UAH

LAST MINUTE дедлайн (до 25 квітня 2021) - 1400 UAH

Оплата участі має бути здійснена до 1 травня 2021 року.

* У разі реєстрації роботи, що є фіналістом/переможцем професійного конкурсу дизайну/реклами, треба обов`язково надати посилання-підтвердження нагороди роботи у відповідному полі реєстраційної форми

** Без урахування ПДВ

Усі новини:
  • Ukrainian Creative Stories 2022 – в підтримку рекламних агентств України
    У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України Ukrainian Creative Stories, в рамках яких проходив Ukrainian Design, цього року відбудуться у новому форматі. Організаторами проєкту виступають Всеукраїнська рекламна коаліція ВРК та Польська асоціація маркетингових комунікацій SAR. Мета – широко представити українські агенції міжнародній спільноті та створити фонд підтримки рекламним агентствам України.
  • Результати учасників Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
    Всеукраїнська рекламна коаліція представляє результати учасників конкурсної програми Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.
  • Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
    Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2021.