Вхід

Загальні правила

1. Ukrainian Design: The Very Best Of - національний конкурс дизайну, який відкритий для всіх вітчизняних дизайнерів різного профілю та учасників рекламно-коммунікаційного ринку України.

2. У конкурсній програмі Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 можуть брати участь проекти, що є реалізованими (затверджені клієнтом), з січня 2020 по квітень 2021 року включно, та які не брали участь у Ukrainian Design: The Very Best Of 2020.*

* NEW! Цього року до участі також допускаються роботи, запущені/реалізовані за попередній конкурсний період, починаючи з січня 2019 року.

Одна робота може подаватися в декілька категорій і, відповідно, буде оцінюватися різними складами журі. 

Конкурс є національним, в конкурсну програму допускаються роботи тільки від українських учасників.

3. Всі нереалізовані проекти можна реєструвати лише в Concept Design, який є у кожній категорії.

До Concept Design відносяться:

 • роботи, виконані для існуючих брендів, але не замовлені ними
 • роботи, що були виконані на замовлення клієнта, але не прийняті ним, тобто не були реалізовані
 • роботи, виконані для вигаданих клієнтів

У всі інші підкатегорії можна подавати тільки реалізовані проекти.

4. Окремою категорією є Student Design, в яку можна подавати роботи виконані в рамках навчально курсу.

Для Student Design існує обов`язкова умова:

учасник повинен мати статус студента навчального закладу та підтвердити це, завантаживши до форми реєстрації скан-копію студентського квитка або іншого документа, що підтверджує факт створення роботи в рамках навчального курсу.

5. Проекти, розроблені декількома учасниками, можуть подаватися на розгляд у рамках однієї категорії лише один раз і лише від одного учасника (одного з авторів або клієнта). При цьому одна й та ж робота, серія робіт, рекламна кампанія може бути подана в різні категорії.

6. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена з клієнтами, кампанії яких готуються до участі в конкурсній програмі. Оргкомітет конкурсу може зв'язатися з клієнтом, якщо в ході суддівства у журі виникнуть питання стосовно реалізації кампанії.

7. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена і дозволена керівництвом вашої компанії.

8. Конкурсна робота (всі тексти та творчі матеріали) мають буди оформлені виключно англійською мовою

9. Конкурсні роботи не повинні носити спекулятивний характер. Також роботи не повинні бути забороненими.

10. Конкурсні роботи та всі матеріали повинні бути зареєстровані та сплачені до 30 квітня 2021 року.

11. Завантаживши роботу в особистому кабінеті учасник зобов'язується оплатити вартість подачі роботи. Всі завантажені роботи будуть автоматично передані на суддівство, а оплата за участь є обов'язковою. Зареєстровані на сайті роботи можуть бути відкликані з конкурсної програми лише в письмовій формі до 30 квітня 2021 року включно. У випадку відкликання роботи після 30 квітня 2021 року, повернення оплати за участь не здійснюється, а участь робіт повинна бути сплаченою у будь-якому разі..

У разі відміни участі у конкурсі вже зареєстрованих робіт, необхідно попередити Оргкомітет, написавши на contest@vrk.org.uafestival@vrk.org.uaproject@vrk.org.ua, чи подзвонивши до офісу за телефоном (044) 490 90 30.

12. У тому випадку, якщо додаткова інформація з проекту стає доступною вже після реєстрації роботи, організатори конкурсу можуть надавати доступ до оновлення інформації, але не пізніше 30 квітня 2021 року

13. Учасник конкурсу гарантує легальне використання музики, фото, текстів і т. д. у надісланих на конкурс роботах та зобов'язується вирішувати всі можливі спірні питання з цього приводу самостійно.

14. Оргкомітет Конкурсу може використовувати роботи учасників з метою популяризації фестивалю, в тому числі розміщувати роботи на офіційному сайті Конкурсу.

 

Для того, щоб взяти участь у конкурсній програмі, необхідно:

 

1. Підготовка до участі:

 • ознайомтеся з категоріями та підкатегоріями конкурсу;
   
 • визначте підкатегорії, які підходять для ваших робіт.

 

2. Пройдіть реєстрацію учасника Конкурсу:

 • перейдіть у форму заповнення профіля учасника, натиснувши «Реєстрація робіт»;
   
 • оберіть відповідну вкладку учасника – подати роботу як приватна особа чи від імені організації;
   
 • обов'язково заповніть всі необхідні поля;
   
 • перевірте правильність контактної інформації, тому що вона використовується Оргкомітетом для зв'язку з учасником;
   
 • вміст поля «Назва учасника» дублюється на сайті, в дипломі та Церемонії нагородження, тому вкажіть назву компанії без лапок, дужок і форми власності;
   
 • після внесення та збереження всіх даних на електронну адресу, яку ви використовували для реєстрації, буде надіслане посилання для активації Вашого профіля;
   
 • активуйте акаунт, натиснувши на посилання в листі. Після цього ви зможете завантажувати роботи.

3. Заповніть конкурсну заявку на кожну роботу:

 • оберіть необхідну номінацію/підномінацію та обов'язково заповніть усі поля;
   
 • після внесення інформації в заявку перевірте всі введені дані;
   
 • завантажте конкурсну роботу у відповідності з технічними вимогами;
   
 • натисніть «Надіслати».

4. Завантажені роботи можна переглянути в розділі "Список робіт". У разі необхідності Ви можете відредагувати Ваші роботи. Увага! Редагування конкурсних заявок можливе лише до запиту рахунку.

5. Після завершення реєстрації робіт запросіть рахунок на оплату (навіть для безкоштовних робіт):

 • до запиту рахунку переконайтеся, що заявка заповнена вірно, а файл завантажено коректно та згідно із технічними вимогами. Після запиту рахунку роботи не доступні для редагування;
   
 • перейдіть у розділ Вашого профілю «Рахунки» і відзначте ті роботи, які готові до участі та оплати, та натисніть «Запросити рахунок»

 

Увага! Роботи вважаються прийнятими до участі тільки після запиту рахунку!

Дякуємо за участь!

Усі новини:
 • Ukrainian Creative Stories 2022 – в підтримку рекламних агентств України
  У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України Ukrainian Creative Stories, в рамках яких проходив Ukrainian Design, цього року відбудуться у новому форматі. Організаторами проєкту виступають Всеукраїнська рекламна коаліція ВРК та Польська асоціація маркетингових комунікацій SAR. Мета – широко представити українські агенції міжнародній спільноті та створити фонд підтримки рекламним агентствам України.
 • Результати учасників Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
  Всеукраїнська рекламна коаліція представляє результати учасників конкурсної програми Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.
 • Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2021
  Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2021.